Forum programistyczne

Kategoria ogólna => Linki do stron => Wątek zaczęty przez: tkosau Marzec 24, 2008, 17:17:50Tytuł: Posty z linkami do stron
Wiadomość wysłana przez: tkosau Marzec 24, 2008, 17:17:50
Witam,

W tym dziale można dodawać tematy z linkami do ciekawych stron. Nie planujemy stosować atrybutów nofollow, wiec linki są wartościowe od strony pozycjonowania. Jednak nie będą tolerowane różne formy spamu. Zapraszam do chwalenia się własnymi stronami i nie tylko swoimi.

Pozdrawiam
AdministracjaTytuł: Zaproszenie do współpracy!
Wiadomość wysłana przez: KrzychooP Luty 11, 2009, 11:20:57
Witam Serdecznie!

Reprezentuję firmę CoreTeam Polska.

Z naszych usług korzystają dziś największe polskie firmy IT oraz firmy europejskie. Dzięki sprawnej organizacji pracy i nieszablonowej koncepcji zarządzania możemy świadczyć usługi z niezwykle trudno osiągalnym dla innych firm przelicznikiem jakości do ceny.

-Zapewniamy kompleksową realizację projektów informatycznych dla naszych klientów
-Prowadzimy szkolenia IT i z zarządzania projektami oraz szkolenia miękkie
-Dostarczamy pracowników projektowych IT

Zapraszamy do współpracy!
www.coreteam.pl


Tytuł: Odp: Posty z linkami do stron
Wiadomość wysłana przez: zwodnik.pl Styczeń 12, 2010, 20:23:54
Serwis poświęcony darmowemu, wolnemu i otwartemu oprogramowaniu pod systemy Windows, Linux i Mac. Tylko legalne i w 100% darmowe programy/gry/systemy operacyjne.
http://www.zwodnik.pl/ (http://www.zwodnik.pl/)


Tytuł: Odp: Posty z linkami do stron
Wiadomość wysłana przez: Hyperscenau Maj 25, 2017, 15:45:35
Czym jest wtyczka Call247 i jak działa?
Wtyczka Call247 (https://call247.pl/) jest dodatkiem to strony internetowej, która pojawja się jako słuchawka telefoniczna w prawym dolnym rogu ekranu i zachęca odwiedzających do zamówienia rozmowy telefonicznej.

Kiedy, jak i gdzie otrzymam powiadomienie o zamówionym połączeniu?
Wiadomość o zamówieniu przez klienta połączeniu otrzymasz na Twój telefon komórkowy za pośrednictwem wiadomości SMS i będzie zawierała: numer telefonu zamawiającego kontakt oraz określoną przez niego dogodną porę kontaktu.

Co zyskuję poza powiadomieniami?
Otrzymujesz w pełni funkcjonalny panel z historią aktywności klientów na Twojej stronie internetowej, dzięki czemu przed rozmową poznasz wszystkie potrzeby, klienta który zamówił połączenie.