Forum programistyczne
Marzec 29, 2024, 01:02:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum programistyczne wystartowało. Potrzebujesz pomocy przy pisaniu programu, masz problem programistyczny?

Zapraszamy do rejestracji!!!

   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja

Strony: [1]
Autor Wątek: Java Developer - Katowice/Łódź/Poznań/Warszawa/Gdańsk/Wrocław/Praga  (Przeczytany 68765 razy)
Cyclad
Nowy użytkownik
Wiadomości: 3

Zobacz profil Email
« : Listopad 26, 2013, 10:00:12 »

Java Developer
Katowice, Łódź, Poznań, Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Praga, Ostrava

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ICT. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

W tej chwili dla naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko Java Developera.

Opis stanowiska:
•   Rozwijanie oprogramowania
•   Tworzenie nowych rozwiązań oraz udoskonalanie rozwiązań już istniejących
•   Zarządzanie implementacją rozwiązań
•   Współpraca z innymi działami technicznymi
•   Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
•   Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
•   Minimum 2-3 lata doświadczenia w programowaniu w technologii Java
•   Doświadczenie z technologiami: Java EE, SOAP, REST, Maven, SQL
•   Znajomość framework’a Spring lub Hibernate
•   Doświadczenie w pracy w środowisku Linux będzie atutem
•   Dobre zdolności komunikacji i pracy w grupie
•   Motywacja oraz chęć do poszerzania swojej wiedzy
•   Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:
•   Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym, dynamicznym otoczeniu
•   Perspektywy rozwoju zawodowego
•   Pakiet socjalny oraz rozbudowany system szkoleń

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w języku angielskim lub polskim na adres: rekrutacja@cyclad.pl
Zapisane
Manrosin
Wiadomości: 1

« Odpowiedz #1 : Wrzesień 05, 2017, 05:03:34 »

I have learned more information and are looking for new resources.
Can you help me?
Zapisane
Strony: [1]

Skocz do:

https://herbcio.pl/jak-uprawiac-mniszek-lekarski/ https://aktinet.pl/czy-4-kwarty-to-mniej-niz-1-galon/ urządzenia do mycia okien
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!