Forum programistyczne

Kategoria ogólna => Ogłoszenia => Wątek zaczęty przez: jobsplus Wrzesień 29, 2011, 12:00:14

Tytuł: Poszukiwany programista PHP (Kraków)
Wiadomość wysłana przez: jobsplus Wrzesień 29, 2011, 12:00:14
Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta poszukuje Pracownika na stanowisko Programista PHP.

Obowiązki:
- analiza wymagań projektowych, projektowanie, implementacja, testowanie, wdrażanie i dokumentacja aplikacji internetowych
- kontrola i konserwacja istniejących aplikacji internetowych
- wyszukiwanie rozwiązań programistycznych mających na celu usprawnianie działania dotychczasowych i przyszłych aplikacji

Wymagane kwalifikacje:
- doświadczenie przy projektowaniu aplikacji webowych

Mile widziane:
- znajomość zagadnień e-commerce
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy pracę na pełen etat.

Kandydatów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Osoba kontaktowa: Izabela Bierlet, adres E-mail: izabela.bierlet@jobsplus.pl, Tel. (12) 633 12 20.