Forum programistyczne

Kategoria ogólna => Ogłoszenia => Wątek zaczęty przez: jobsplus Październik 06, 2011, 11:39:18

Tytuł: Poszukiwany programista z doświadczeniem
Wiadomość wysłana przez: jobsplus Październik 06, 2011, 11:39:18
Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta, dużej firmy outsourcingowej, poszukuje Pracownika na stanowisko Software Development Engineer in Test (C#)

Wymagania :
-dwuletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji  internetowych z wykorzystanie C# oraz . Net
- znajomość języków programowania C++/C#,
-mile widziane  doświadczenie w budowaniu  zautomatyzowanych  narzędzi do testowania,

 Obowiązki :
- tworzenie  rozwiązań  z wykorzystaniem  technologii  C# i . Net,
 - uczestnictwo w procesie analizy, projektowania, rozwijania i testowania wielowarstwowych, systemów rozproszonych ( globalnej wyszukiwarki internetowej),
- pisanie i rozwój narzędzi do automatycznego sprawdzenia jakości rozwiązań  oraz ich  adekwatności do wcześniej wyznaczonych celów,

Oferujemy:
- praca w międzynarodowym środowisku w jednej z największych firm  na świecie,
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-uczestniczenie w programie R&D,
-zdobycie cennego doświadczenia,

Miejsce pracy: Wrocław.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie aplikacji na adres: edyta.blutke@jobsplus.pl

W temacie maila proszę wpisać nazwę stanowiska.