Forum programistyczne
Kwiecień 25, 2024, 08:44:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum programistyczne wystartowało. Potrzebujesz pomocy przy pisaniu programu, masz problem programistyczny?

Zapraszamy do rejestracji!!!

   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja

Strony: [1]
Autor Wątek: Project Manager (praca zdalna) poszukiwany  (Przeczytany 6717 razy)
magdakuma
Nowy użytkownik
Wiadomości: 1

Zobacz profil Email
« : Maj 30, 2011, 17:02:18 »

Agencja interaktywna Autentika od 2005 roku świadczy wyspecjalizowane usługi w zakresie wykorzystania nowych mediów oraz technologii w biznesie. Mamy doświadczenie zarówno w kreowaniu wizerunku marek i produktów w sieci, jak i realizacji nowatorskich pomysłów w postaci startupów internetowych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Project Managera

Zakres obowiązków:

•   Odpowiedzialność za całościową realizację projektów informatycznych,
•   Kontrola jakości,
•   Zarządzanie grupą projektową,
•   Raportowanie przebiegu prac,
•   Komunikacja z klientami.
Wymagania:
•   Wykształcenie wyższe (preferowane: informatyka, zarządzanie),
•   Atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
•   Mile widziana znajomość metodologii Agile Scrum,
•   Praktyczna znajomość zagadnień związanych z projektowaniem, wdrażaniem, utrzymywaniem aplikacji internetowych,
•   Znajomość nowoczesnych technologii związanych z budowaniem aplikacji internetowych (PHP, bazy danych),
•   Umiejętność pracy w zespole i rozwinięte cechy interpersonalne,
•   Gotowość dzielenia się posiadaną wiedzą i nabywania nowej,
•   Umiejętność pracy pod presją czasu,
•   Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji,
•   Umiejętność planowania pracy,
•   Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów.
Oferujemy:
•   zdalną lub stacjonarną pracę - możliwość współpracy z osobami z całego kraju,
•   wyrozumiałość dla nauki - nasi pracownicy często łączą pracę ze studiami,
•   stabilne zatrudnienie - stała praca w pełnym wymiarze godzin,
•   przyjazna atmosfera - dbamy o higienę i kulturę pracy,
•   ciekawe projekty - unikamy nudy, satysfakcja i możliwość zaspokojenia ambicji gwarantowana.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV (szczególny nacisk na  dotychczas realizowane projekty) z zaznaczeniem nazwy stanowiska na adres: e-mail: praca@autentika.pl

Do aplikacji prosimy również dołączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) Zgoda obejmuje także przetwarzanie danych w przyszłości dla potrzeb
kolejnych procesów rekrutacji podejmowanych przez Autentikę w przyszłości.”

Zapisane
Strony: [1]

Skocz do:

https://herbcio.pl/jak-i-gdzie-uprawiac-nagietek-lekarski/ prace inżynierskie pisanie Busy polska dania
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!